Barmen: "Evo tvog pića. Jak, sladak, i pun leda da rashladi ono što ti ja radim pogledima."
Gost: "Ako me pogledaš još jednom tako, bićeš ti taj koji će morati da se hladi. Pod tušem. Kod mene."
Barmen i hlađenje
25. June 2026
1 min čitanja
Komentari
0 komentaraOstavi komentar